Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Таймлесс 2: Сапфірова книга (2014)

Таймлесс 2: Сапфірова книга (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Таймлесс 2: Сапфірова книга (2014) безкоштовно з українським дубляжем. За сюжетом другої частини пригоди головної героїні тривають. Дівчина зобов'язана розгадати багатоженство загадок, які безпосередньо пов'язані з Альянсом і графом Жерменом, дізнатися всі сімейні таємниці, приховані від Гвен приховували її родичі. Вона зможе зрозуміти, ким насправді був її дідусь Лукас і обдурити його, коли чоловік почне здогадуватися, що головна героїня з'явилася з майбутнього. Відносини з Гідеон дуже зміняться, адже Гвен помітить, що молодий чоловік іноді, щось приховує, йде в себе і намагається не видати якийсь секрет, стаючи віддаленим і відчуженим.

Гвен знайде багато друзів, до їх числа увійде якийсь Ксемериус, який є демоном. Це створення мріє стати горгулі, хоча по факту є звичайним бесенком. На цей раз у головної героїні будуть проблеми серйозніше, ніж раніше. Після того, як вона відкрила у себе дар подорожі в часі, вона побувала в різних епохах і в результаті, вирішила розгадати таємницю сім'ї, відправившись в часи її діда. Але сталося непоправне, Гвен застрягла в минулому і не може повернутися в даний час, в Лондон. Їй належить пройти безліч випробувань, пізнати зрада і справжню любов, перш ніж вона активує рубінове книгу і повернеться до батьків.
Автор: adminko, додано 4-05-2017, 11:00
Відгуків 0
Переглядів: 9 835

Таймлесс 2: Сапфірова книга (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: