Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шторм (2009)

Шторм (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шторм (2009) безкоштовно з українським дубляжем. У 1953 році, коли відлуння війни ще було половину світу, велика частина європейських країн все ще була застрягла в процесі відновлення і перебудови. Але навіть підвищені робочі норми і мізерна оплата праці були краще, ніж зовсім недавно пережиті жахи постійних бомбардувань і перестрілок. Так тоді здавалося тим, кому пощастило вижити в самому масштабному військовому протистоянні в історії планети. Але виявилося, що природа може бути більш жорстокою, ніж навіть війна.

Адже після проливного дощу, система дамб у Голландії опинилася на межі прориву. А найсильніший «Шторм» вирує на морі, довершив справу – накривши густонаселені райони потужними хвилями повені. Скільки чоловік забрав буйство стихії важко навіть сказати. Але Юлії – матері-одиначці, дивом пощастило вціліти. Правда, дуже скоро вона про це пошкодувала. Адже свого малюка вона примудрилася втратити з уваги у безумстві хаосу і сум'яття, накрывшим околиці. І тепер, переживаючи найсильніший в життя будь-матері кошмар, їй належить кинутися на його пошуки, долаючи буйство стихії, і саму смерть, тихенько кружащую поруч.
Автор: zombie, додано 5-05-2017, 09:46
Відгуків 0
Переглядів: 1 791

Шторм (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: