Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шибайголова (2015)

Шибайголова (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Шибайголова (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У ранньому віці головний герой був абсолютно звичайною дитиною, яка виховувалася рідною матір'ю. Одного разу стався нещасний випадок, на очах у персонажа вбили його матір. Хлопчик ледве міг розглянути злочинця, тому йому нічого було розповісти поліції. З цього моменту головний герой вирішив помститися вбивці за смерть своєї мами. Закінчивши університет, будучи юнаків, молодий чоловік вступив на службу в поліцію. З успіхом, розкриваючи безлічі справ, хлопець вийшов на слід злочинця, якого так довго шукав.

Переслідуючи вбивцю, персонаж забрів на хімічну станцію, де вироблялося радіоактивна речовина. Під час зіткнення з противником, молодий чоловік впав на годину з небезпечною речовиною, після чого втратив свідомість. Прокинувся хлопець, в лікарні розуміючи, що втратив зір назавжди. Але незабаром головний герой дізнався, що отримав низку неймовірних можливостей, які не піддавалися поясненню. Почуття молодої людини сильно загострилися, він бачив світ сенсорним зором, міг пересувати важкі предмети і бігати з високою швидкістю. Таким чином, персонаж вирішив стати на захист міста і назвав себе «Шибайголова».
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 17:18
Відгуків 0
Переглядів: 21 727

Шибайголова (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: