Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Укушена (2014)

Укушена (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Укушена (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Події багатосерійного фільму розгортаються навколо Олени Майклс, дівчини, яка є єдиною в своєму роді жінкою-перевертнем. Вона стала втіленням зла не по своїй волі, вона ніколи навіть не думала про існування темного світу перевертнів, поки не стала жертвою укусу. Зрозумівши, що з цього моменту життя змінилася, Олена вирішила притупити свої здібності і не звертати уваги на те, що темна сторона її душі постійно вимагала прояву агресії. Знайшовши сім'ю в зграї, головна героїня відрізнялася від своїх родичів.

Вона розуміла, що не може жити серед насильства, дівчина заперечувала нормальність полювання на людей і постійні, звірячі вбивства. Ця життя дуже стомлювала, вона не подобалася Олені, тому головна героїня вирішила залишити собі подібних і відправитися в Торонто, в місто, де народилася і виросла. Вона знайшла новий будинок, влаштувалася на відповідну роботу і, нарешті, полюбила людини, бажаючи провести залишок днів. Але минуле не відпускало Олену, їй довелося знову згадати, хто вона насправді. Її зграя опинилася в небезпеці, Майклс не роздумуючи, кинувся на допомогу і знову виявилася в світі надприродного.
Автор: adminko, додано 5-05-2017, 19:08
Відгуків 0
Переглядів: 3 773

Укушена (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: