Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Восьме почуття (2016)

Восьме почуття (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Восьме почуття (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Кільк людей можуть зробити щось дійсно грндіозне, ле якщо вони не знють про свою місію, то нічого не будуть робити. Вісім осіб проживли цілком мирно в різних містх. Вони нвіть не знли про існувння один одного, тому що розуміли, що просто тк зіткнутися досить вжко. Як виявилося, це люди були пов'язні не тільки духовно, ле й інтелектульно. Джонс – молодий чоловік, який знйшов цих людей, міг читти думки, тому він вирішив спробувти усіх їх скликти.

Вісімк почул його поклик і приїхл н те місце, яке він вкзв. Вони були сильно нлякні й здивовні, бо не могли повірити, що є чстиною великої спрви.В цей чс н горизонті з'являється оргнізція Шепіт, як нмгється вбити всіх прибулих героїв. Молоді люди повинні в нйкоротші терміни дізнтися, хто їх зібрв, головне-нвіщо. Вони розуміють, що просто тк піти від погоні їм не вдсться, тому обмірковують плн дій. Ніхто з оргнізції не збирється відпускти, тому що вісімк несе рельну згрозу всьому кримінльній спрві.
Автор: zombie, додано 12-06-2018, 03:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 464

Восьме почуття (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий