Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Восьме почуття (2016)

Восьме почуття (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Восьме почуття (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Кілька людей можуть зробити щось дійсно грандіозне, але якщо вони не знають про свою місію, то нічого не будуть робити. Вісім осіб проживали цілком мирно в різних містах. Вони навіть не знали про існування один одного, тому що розуміли, що просто так зіткнутися досить важко. Як виявилося, це люди були пов'язані не тільки духовно, але й інтелектуально. Джонас – молодий чоловік, який знайшов цих людей, міг читати думки, тому він вирішив спробувати усіх їх скликати.

Вісімка почула його поклик і приїхала на те місце, яке він вказав. Вони були сильно налякані й здивовані, бо не могли повірити, що є частиною великої справи.В цей час на горизонті з'являється організація Шепіт, яка намагається вбити всіх прибулих героїв. Молоді люди повинні в найкоротші терміни дізнатися, хто їх зібрав, а головне-навіщо. Вони розуміють, що просто так піти від погоні їм не вдасться, тому обмірковують план дій. Ніхто з організації не збирається відпускати, тому що вісімка несе реальну загрозу всьому кримінальній справі.
Автор: zombie, додано 12-06-2018, 03:39
Відгуків 0
Переглядів: 3 759

Восьме почуття (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: