Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Том і Джеррі: Повернення в країну Оз (2016)

Том і Джеррі: Повернення в країну Оз (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Том і Джеррі: Повернення в країну Оз (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Після того, як Том і Джері разом з Дороті відвідали країну Оз, їх життя нисколечки не змінилася. Лінивий кіт, помітивши будинку затишний гамак, так і продовжував ухилятися від своїх обов'язків, вважаючи за краще відпочивати і розслаблятися, а маленький мишеня весь час з-за цього підстроював йому дрібні капості. І знову їх господині доводилося замість прибирання і справ по дому вирішувати конфлікти і розрулювати сварки. Потай мріючи про те, що зроблять і вона і «Том і Джеррі: Повернення в країну Оз».

І одного разу сталося саме так – чарівний світ, в існуванні якого Дороті з кожним днем сумнівалася все більше, знову закликав друзів. Правда, як і в попередній раз, зовсім не для того, щоб вони змогли насолодитися свободою, відпочинком і пригодами. А тому, що вигаданій країні знову потрібні герої, які можуть врятувати далеке королівство. І нехай один із цих героїв всього лише маленька дівчинка, другий до неподобства ледачий, а третій, навпаки, не в міру заповзятливий, разом вони зможуть подолати всі проблеми. Адже інакше країна Оз, як і всі її мешканці, може зникнути назавжди.
Автор: zombie, додано 6-05-2017, 13:13
Відгуків 0
Переглядів: 4 127

Том і Джеррі: Повернення в країну Оз (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: