Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Повелитель (2015)

Повелитель (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Повелитель (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Цей німційний серіл отримв продовження н другий сезон і всім нм цікво що ж буде длі. А в новому сезоні глядчі зможуть побчити продовження історії про хлопця, який був великим фнтом комп'ютерних ігор. Йому все подоблося, він проводив з комп'ютером цілі дні, інколи і ночі. І ось головний герой потрпляє у віртульну рельність. Він стє учсником гри «Иггдрсил», як бул зпущен ще 10 років тому. І тепер хлопцю треб вижити в цій рельності і спробувти вибртися в рельний світ.

Але ситуція усклднюється тим звісткою, що творці гри вирішили її зкрити, це ознчє, що у ншого героя є трохи чсу, щоб вибртися в рельний світ. Потім проте стло відомо, що це просто мркетинговий хід від творців і гр отримл чергове оновлення. Що ж ми побчимо у другому сезоні? Головний герой, як і рніше, знходиться в рмкх цієї гри і він хоче перемогти, він хоче пройти цю гру і повернутися в рельний світ. Але для цього йому потрібно стти бсолютним переможцем і нйсильнішим грвцем в цій всесвіту. Чи вийде це у головного героя? Що ж буде длі? Відповіді н ці зпитння глядчі зможуть отримти під чс перегляду другого сезону «Повелителя».
Автор: adminko, додано 4-10-2018, 08:59
Відгуків 0
Переглядів: 1 719

Повелитель (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий