Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вбивця Акаме! (2015)

Вбивця Акаме! (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Вбивця Акаме! (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Тацуми – головний герой цього серіалу, він непогано володіє мечем. Хлопець виріс у сільській місцевості, тому йому здається, що в столиці у нього буде більше можливостей і більше шансів добитися успіхів. Але коли він приїжджає в столицю, то бачить, що місто загруз у вадах і корупції. Схоже, що такий розклад влаштовує, але тільки не головного героя. Він вирішує, що не можна просто мовчати, потрібно щось робити.

Все це було в першому сезоні, і глядачі бачили, як простий хлопець став доблесним воїном. Він позбувся колишньої наївності, яка йому тільки заважала. Хлопець зрозумів, що він живе у жорстокому і несправедливому світі. У другому сезоні глядачі побачать продовження цієї захоплюючої анімаційної історії. продовження буде масштабним і цікавим, оскільки Тацуми встав на шлях тривалої і напруженої боротьби зі злочинністю. Він вірить, що Столицю все ще можна врятувати і у нього навіть з'являються союзники і соратники, які поділяють його ідеали і цінності. Не пропустіть ж виходу нових епізодів другого сезону аніме «Вбивця Акаме». Продовження цієї фантастичної історії сподобається ще більшій кількості глядачів, в цьому можна не сумніватися.
Автор: zombie, додано 11-10-2017, 01:12
Відгуків 0
Переглядів: 4 577

Вбивця Акаме! (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: