Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Здатний (2017)

Здатний (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Здатний (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вельми «Здатний» Рохан з дитинства був змушений опановувати світ виключно через призму своєї свідомості. Адже зору хлопець втратив ще при народженні, з-за якоїсь прикрої патології залишившись повністю сліпим. Але, незважаючи на це, віри у краще та цілеспрямованості хлопець не розгубив. І пройшов через усі етапи дорослішання з гордо піднятою головою, переживши справжнє пекло. І навіть зумів знайти для себе цікаву і захоплюючу роботу, посаду актора дубляжу для анімаційних фільмів. А трохи пізніше і дівчину – чарівну Суприю, з такою ж проблемою, як і у Рохана – вродженою сліпотою

Вони сподобалися один-одному з першої ж зустрічі. І тоді ж зрозуміли, що більше не зможуть жити один без одного, проводячи все більше і більше часу разом. Але як тільки життя, здавалося, почала налагоджуватися, доля піднесла неприємний подарунок закоханим. В особі парочки недоброзичливців, які зацікавилися випадком Рохана, і побажали у що б то не стало, і не рахуючись з ціною зруйнувати життя хлопця до самого її заснування, позбавивши актора дубляжу все, чим він дорожив.

Фільми 2017 які вийшли

Автор: adminko, додано 25-07-2017, 05:22
Відгуків 0
Переглядів: 2 142

Здатний (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: