Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вижити Після (2013)

Вижити Після (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Вижити Після (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Всім героям серіалу прекрасно було відомо про таку компанію, як Вершина. Тільки далекий людина могла не знати про діяльність цієї фірми. Але виявилося, що насправді це підприємство займалося таємним видом діяльності, про який знали небагато і яке і спричинило за собою настільки жахливі наслідки. На території успішної корпорації ряд вчених розробляли секретне биооружиеЗа розробками вівся постійний контроль, а в ході робіт використовували тільки сучасні технології та обладнання, для того, щоб уникнути помилок і тяжких наслідків. Але незважаючи на всі спроби убезпечити свою діяльність, вченим не вдалося уникнути біди.

Небезпечне биооружие покинуло стіни корпорації, що виявилося смертельно для більшості населення російської столиці. Буквально за пару годин мегаполіс повністю спорожнів.Групі вижили людей довелося пережити не мало труднощів. Центральні персонажі чудово усвідомлюють те, що колишнього розпорядку речей більше не існує, як не існує більше багатолюдній столиці Росії. Тепер у Москві немає вічно поспішають жителів і місто навічно застиг.Тепер єдина і головна задача героїв – вижити серед заражених людей.
Автор: adminko, додано 7-05-2017, 09:44
Відгуків 0
Переглядів: 12 084

Вижити Після (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: