Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Форсаж 3: Токійський дріфт (2006)

Форсаж 3: Токійський дріфт (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Форсаж 3: Токійський дріфт (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Шон Босуелл завжди любив вуличні гонки, і все, що з ними пов'язано. Один час цей молодий та перспективний пілот навіть був лідером підпільних змагань. Але страшна аварія, в якій хлопцеві лише дивом пощастило залишитися в живих, поставила на цьому велику жирну крапку. Так, мати ще зовсім юного Шона, вирішила відгородити своє чадо від небезпечного хобі, і відправила хлопця до батька в Токіо, де той уже довгий час жив і працював на місцевій військовій базі.

Але ледве опинившись у новій країні, Шон, ніби нюхом чуючи неприємності, влазить в них по самі вуха. Так, зовсім випадково, набредя на збори місцевих стріт-рейсерів, він піддається на кпини з боку місцевого короля – Такасі, і кидає йому виклик. Більш того, у хлопця навіть вистачає розуму запозичити для змагання машину Хана – організатора місцевих заїздів.

Розраховуючи перемогти зухвалого гонщика, Шон навіть не утруднюється вникнути в правила заїзду. А вони виявляються сильно відмінними від класичних американських, адже бій тут йде не на швидкості, а на маневреності автомобіля. Тож хлопцеві не тільки не вдається обійти Такасі, але він ще й дощенту розбиває дорогий автомобіль, стаючи тим самим боржником своїх нових приятелів. Але навіть після цього, Шон не відмовляється від свого прагнення обійти місцевого лідера, і стати самим крутим гонщиком Токіо.
Автор: adminko, додано 30-06-2017, 13:17
Відгуків 0
Переглядів: 15 989

Форсаж 3: Токійський дріфт (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: