Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Акіра (2016)

Акіра (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Акіра (2016) безкоштовно з українським дубляжем. «Акіра» росла в благополучній сім'ї, в якій у неї було все для щасливого життя – любов, підтримка батьків і певний рівень фінансового достатку. Тому довгі промови батька про те, що ніколи не треба розслаблятися і завжди варто покладатися тільки на себе, Акіра пропускала повз вуха, як старечі бредні. А зрозуміла всю глибину цих повчань лише багато років потому, коли залишилася зовсім одна в цьому суворому світі

Поховавши батьків, Акіра вирушила підкорювати Мумбаї. Наївно вважаючи, що великий мегаполіс зустріне її з розпростертими обіймами. А на ділі ж виявилося, що місто досить суворий, а той, у кого немає ніяких зв'язків або підтримки в ньому, навряд чи зможе відшукати тут свій острівець під сонцем. І дуже скоро Акіра стала справжнім ізгоєм – однокурсники не упускали можливості пожартувати над бідолахою або відпустити якусь колючість на її рахунок, а всі інші в кращому випадку ігнорували її існування. Здавалося, що весь світ вступив у змову, намагаючись виштовхнути амбітну дівчину назад в ту сірість і одноманітність, з яких вона виникла. І незабаром цьому знайшлося підтвердження – поліція порушила кримінальну справу проти Акіри, вважаючи її головною підозрюваною в одному гучному резонансній справі.
Автор: zombie, додано 1-08-2019, 02:39
Відгуків 0
Переглядів: 3 038

Акіра (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: