Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Планетаріанка: Зоряний мандрівник (2016)

Планетаріанка: Зоряний мандрівник (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Планетаріанка: Зоряний мандрівник (2016) безкоштовно з українським дубляжем. 30 років тому людство перейшло ту межу, за якою ховається бездонна прірва тотального знищення. Міста і селища піддалися біологічної бомбардуванню, знищивши все живе у них. А поселення поменше лише дивом змогли вціліти, відчуваючи на собі всі жахливі наслідки ядерної війни і застосування біологічної зброї. Тепер лише питання часу як скоро людство, а точніше його залишки, перестане існувати

У пошуках їжі та медикаментів самотній мандрівник випадково забрів в руїни старого міста – колись великої столиці однієї з держав. У зруйнованих стінах якого не залишилося нічого, крім військових дронов, створених з єдиною метою – пошук і знищення всього живого. І які оживилися з появою в радіусі дії нової мішені, змусивши мандрівника рятуватися втечею. На щастя, зовсім скоро йому підвернулося будівля старого універмагу, яке практично не постраждало від бомбардувань, і могло стати непоганим притулком. А на його даху утікач виявив планетарій «Планетаріанка: Зоряний мандрівник», в якому була приречена вічно чекати чергового відвідувача дівчина-андроїд Юмемі.
Автор: zombie, додано 8-05-2017, 23:06
Відгуків 0
Переглядів: 2 003

Планетаріанка: Зоряний мандрівник (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: