Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Батальонъ (2015)

Батальонъ (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Батальонъ (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Події фільму розгортаються навесні 1917 року, коли лютнева революція вплинула на життя Росії і хід подій Великої війни. Государ здав свої позиції і зрікся царського престолу. Протистояння німцям тривати майже цілий рік, в окопах ведуть свою пропаганду більшовики. Вони закликають солдатів і мирних жителів піти на контакт з супротивником і підписати договір. Офіцери Росії нічого не могли вирішувати без схвалення спеціально створеного комітету солдатів. Армія розвалювалася на очах, чоловіки були готові здатися, адже війна забрала багато життів і невідомо, коли настане кінець цим жахливим подіям. Тимчасовий уряд приймає рішення – для підняття духу солдатів створити спеціальний батальйон, що складається з жінок.

Метою такого загону було підняття духу армії, що б чоловіки повірили в силу країни і знову пішли в бій. Це був «батальйон смерті», жінки, які втратили близьких на війні і справжні патріотки вступили до його лав, показавши приклад хоробрості, спокою і хоробрості. Кожна з них була гідна звання справжнього воїна, здатного захистити свою країну і боротися з противником до самого кінця. Чи зможуть тендітні жінки змінити хід війни і надихнути солдатів на подвиги?
Автор: adminko, додано 10-05-2017, 13:20
Відгуків 0
Переглядів: 2 313

Батальонъ (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: