Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Повстанці (2014)

Зоряні війни: Повстанці (4 сезон) онлайн українською

Star Wars Rebels
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Зоряні війни: Повстанці (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Імперія знову в небезпеці. На цей раз поневолення всій галактиці більш ніж реальна. Всі зусилля місцевих жителів марні.Але як ковток свіжого повітря, до них на виручку приходять повстанці, ті хто володіє кораблем під інтригуючою назвою "Привид." Вони здається нічого не бояться крім самого страху. Але інстинкт самозбереження ніщо в порівнянні з тим, що їм належить подолати. Імперія збільшила потужність, в ній є такі великі воїни, які в силах перехопити будь-які дрібні спроби повстанців перемогти деспотичне уряд.

Повалити і привести до влади своїх бунтарів. Найбільшим досягненням для них стане смертельна сутичка яка приведе в одне місце наймогутніші сили Імперії і сили повстанців.Чим закінчиться ця сутичка і хто в підсумку буде переможцем, а хто переможеним. Одні будуть битися за віру і бажання повалити деспотичне уряд захистивши всіх жебраків і убогих. Інші стануть відстоювати інтереси тих, хто стоїть у влади, а значить є їхнім безпосереднім керівництвом. Ті, хто давали присягу Імперії не відступлять перед тими хто вважає себе повстанцями та новоспеченими Робінами Гудами. Що чекає їх попереду?
Автор: adminko, додано 12-03-2018, 15:51
Відгуків 1
Переглядів: 45 646

Зоряні війни: Повстанці (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Вадим 24 травня 2019 15:58
Топ мульт совєтую всєм
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: