Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Власик. Тінь Сталіна (2017)

Власик. Тінь Сталіна (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Власик. Тінь Сталіна (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Серіал розповідає про життя, нелегкої долі та кар'єрі Миколи Власика - начальника особистої охорони Сталіна. Одного разу юному оперативникові ОГПУ надходить пропозицію стати на чолі спеціальної охорони Кремля. З цього моменту він стає охоронцем Вождя і справжнім членом сталінської сім'ї. Власик відповідально ставиться до своїх обов'язків, відданий Сталіну, революційної ідеї і країні. Сталін цілком довіряв відданого захисника, той знав усіх його друзів і ворогів і завжди був готовий пожертвувати своїм життям заради безпеки глави держави.

Його робота була складна і небезпечна, він повсякчас перебував з лідером країни і проживав не власне життя, а його, повністю присвятивши себе Сталіну, а, значить, і радянській державі. Власик виконував і інші функції, він вирішував множинні побутові завдання сім'ї Сталіна, а після смерті дружини свого підопічного займався навіть його вихованням дітей. Роль Власика у вітчизняній історії малозначуща і до кінця не оцінена, його заслуги перед країною залишилися в тіні, але куди сумніше той факт, яким жорстоким чином надійшло з ним рідна держава, її засудили до довгої посиланню і позбавили заслужених нагород і звання генерала.

Фільми 2017 які вийшли

Автор: zombie, додано 10-06-2017, 13:33
Відгуків 0
Переглядів: 3 262

Власик. Тінь Сталіна (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: