Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Голдберги (2016)

Голдберги (6 сезон) онлайн українською

The Goldbergs
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Gears Media, Дубляж, Двоголосый
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 22 хв.
  • Режисер: Девід Ктценберг
Дивитися всі серії серіалу Голдберги (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Америкнський серіл «Голдберги» був знятий з дитячими спогдми відомого ктор А. Голдберг.Серіл покже життя звичйної єврейської сім'ї, як вирішил переїхти в Америку, крїну, де збувються всі мрії. Дії серілу відбувються в длеких вісімдесятих рокх, коли економік крїни перебувл у великому знепді, і грошей ктстрофічно не вистчло. Але, тим не менш, сімейств Голдбергов вдється звжди злиштися позитивними, нвіть у нйгірші моменти життя. А все тому, що в їхній родині пнує любов і розуміння.

Кожен герой є своєрідним персонжем, зі своїми думкми і переживннями. Глвою сімейств є Мюррей, людин виховн тільки бтогом. Бтько Мюррея виховувв його в строгості, тому він тк смо поступє і зі своїми дітьми. Якщо хтось з них помилився і зробив щось не тк, він крще нкричить, ніж допоможе своїй дитині. Ткож він рдить виховувти дітей і своїй дружині. Т ж, хоч і проти ткого методу, нмгється у всьому потикти чоловікові, щоб не нрвтися н черговий скндл.Дітей Мюррея ткож не можн нзвти зрзковими, вони весь чс потрпляють у хлепи, з-з чого їх бтьки стли вже постійними гостями школи. Нйдеквтнішим з усього сімейств Голдбергов можн нзвти лише смого молодшого.
Автор: zombie, додано 11-10-2018, 13:04
Відгуків 0
Переглядів: 1 755

Голдберги (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий