Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гончі любові (2016)

Гончі любові (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гончі любові (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У ті роки, коли ФБР, ЦРУ, і сучасна поліція ще не були всюдисущими і не володіли сучасним технологічним могутністю, викрадення людей з метою вимоги викупу траплялися не так уже й рідко. І, на жаль, майже дві третини з них закінчувалися дуже сумно. Адже зловмисники в основному звертали увагу на дітей і підлітків, впоратися з якими фізично було значно простіше. Але які створювали багато непотрібних проблем, і часто заважали реалізувати плани обміну

Жертвою одного з таких викрадень стала сімнадцятирічна Вікі Малоуни, яку прямо з власного будинку вкрали двоє подружжя з неблагополучного району в передмісті Перта – «». Замкнувши дівчину до своєї тимчасової обителі, вони почали вигадувати план подальших дій, який не потрудилися скласти заздалегідь. І тут-то у них виникли серйозні розбіжності. Які могли вилитися в серйозну сварку. І усвідомивши, що це її єдиний шанс знову знайти свободу, Вікі вирішила скористатися ситуацією, і нацькувати своїх викрадачів один на одного.
Автор: zombie, додано 18-05-2017, 16:52
Відгуків 0
Переглядів: 2 395

Гончі любові (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: