Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гончі любові (2016)

Гончі любові (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гончі любові (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У ті роки, коли ФБР, ЦРУ, і сучсн поліція ще не були всюдисущими і не володіли сучсним технологічним могутністю, викрдення людей з метою вимоги викупу трплялися не тк уже й рідко. І, н жль, мйже дві третини з них зкінчувлися дуже сумно. Адже зловмисники в основному звертли увгу н дітей і підлітків, впортися з якими фізично було знчно простіше. Але які створювли бгто непотрібних проблем, і чсто звжли релізувти плни обміну

Жертвою одного з тких викрдень стл сімндцятирічн Вікі Млоуни, яку прямо з влсного будинку вкрли двоє подружжя з неблгополучного рйону в передмісті Перт – «». Змкнувши дівчину до своєї тимчсової обителі, вони почли вигдувти плн подльших дій, який не потрудилися склсти зздлегідь. І тут-то у них виникли серйозні розбіжності. Які могли вилитися в серйозну сврку. І усвідомивши, що це її єдиний шнс знову знйти свободу, Вікі вирішил скористтися ситуцією, і нцькувти своїх викрдчів один н одного.
Автор: zombie, додано 18-05-2017, 16:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 072

Гончі любові (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий