Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс: Золоте Серце (2016)

Ван-Піс: Золоте Серце (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс: Золоте Серце (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Кажуть, що десь у глибині загубленого острова, дорогу до якого не пам'ятають навіть старі пірати, захований великий скарб – Чисте Золото. Яке з тим же легендами є незліченним багатством і може дати необмежену владу людині, якій пощастить його відшукати. Але що це насправді таке – піратська байка або правдива історія не знає ніхто. Адже з тих мандрівників, які наближалися впритул до скарбу, ніхто не повертався назад, щоб розповісти про свої успіхи. Але, незважаючи на це кількість бажаючих пошукати Чисте Золото зростало з кожним днем. У тому числі за ним полювали і Мугивары – команда Луффі.

Яким пощастило більше за інших. Адже одного разу під час своєї подорожі в пошуках слідів легендарного скарбу, вони зустріли Орги – дивну дівчину, бороздящую простори океану у скоєному самоті. Яка втекла від своєї команди, встигнувши перед цим підслухати, де розташований скарб. І пообіцяла привести своїх рятівників до Чистого Золота Однак, як показує історія, сьогодення піратові, якщо він хоче зберегти голову на плечах, вірити не можна нікому, навіть собі... Особливо собі.
Автор: zombie, додано 14-05-2017, 15:28
Відгуків 0
Переглядів: 2 365

Ван-Піс: Золоте Серце (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: