Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Війна дронів (2016)

Війна дронів (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Війна дронів (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Всупереч очікуванням ученим і ксенобиологов, контакт з позаземною цивілізацією після її виявлення не відбувся. А точніше прибульці просто вирішили не ставитися до контактів з такою відсталою расою, як земляни. А замість цього, виявивши в надрах планети величезну кількість корисних копалин, вирішили випатрати наш маленький синій кулька до дна. При цьому не особливо переймаючись про розумного життя, яка до цього чомусь вважала себе власниками цих копалин.

Запустивши сотні автоматизованих добувачів і розвідників, прибульці скинули на землю мільйони бойових дронів. Основним завданням яких було знищення людського роду і всього живого на Землі. Щоб ніхто не міг перешкодити процесу видобутку ресурсів. І земляни виявилися не готові до зіткнення з таким ворогом, що перевершує по потужності і технологічній оснастці. Все, на що вистачило хваленного величі людства – не вмерти за перший же день вторгнення. А розосередитися по руїнах міст, сподіваючись і в таємниці мріючи що «Війна дронов» якимось дивним чином буде прибульцями програна.
Автор: adminko, додано 14-05-2017, 15:25
Відгуків 0
Переглядів: 3 216

Війна дронів (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: