Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс 3D2Y: Пережити смерть Ейса! (2014)

Ван-Піс 3D2Y: Пережити смерть Ейса! (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс 3D2Y: Пережити смерть Ейса! (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Після того, як трагічно загинув Ейс, Луффі прийняв важливе але правильне рішення – розпустити свою команду на цілих два роки. Щоб присвятити цей час тренувань і зміцненню духу. Адже продовжувати пригоди з деморалізованою і втомленою командою було рівнозначно тому, як стрибнути в пащу голодної акули сподіваючись вижити

Сам же Луффі відправився в Русукаину разом з Рейлі, щоб у безмежних лісах зміцнити своє тіло, і осягнути тонкощі Хакі. Адже відтепер для своєї команди він повинен стати не тільки талановитим капітаном, але і захисником. Що більше нікому не дозволить померти Правда пройти шлях вдосконалення до кінця у Луффі не вийшло – доля наздогнала його навіть в глухих лісах Русукаины. Адже зовсім неподалік принцеса Змій – Шичибукай, сила якої в поганих руках може накоїти багато лиха, потрапила у великі неприємності. Злісний бандит Бэрнди Ворлд, після багаторічної відсидки у в'язниці, нарешті втік. І викрав сестер дівчата, розраховуючи таким чином шантажувати бідолаху і в кінці кінців підпорядкувати її собі, змушуючи виконувати свої мерзенні доручення.
Автор: zombie, додано 14-05-2017, 18:45
Відгуків 0
Переглядів: 1 637

Ван-Піс 3D2Y: Пережити смерть Ейса! (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: