Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван Піс: Епізод Луффі! Пригоди на Ладоневому острові! (2012)

Ван Піс: Епізод Луффі! Пригоди на Ладоневому острові! (2012) онлайн українською

One Piece: Episode of Luffy - Hand Island No Bouken
Дивитися повний мультфільм Ван Піс: Епізод Луффі! Пригоди на Ладоневому острові! (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Де тільки не побувала команда Мугивар за останні кілька років. Обійшовши на своєму кораблі половину населеного світу, Луффі і компанія встигли довести всім свою силу і могутність, ставши одним з кращих у світі піратських екіпажів. І де б не з'являлися Мугивары, вони завжди встигали не тільки прославитися, а й покарати нахабних злочинців, що тероризують простих людей. Адже несправедливості волелюбні моряки не могли виносити, жорстоко караючи всякого, хто вирішує нажитися за рахунок горя інших людей. І ось, нарешті, після довгих поневірянь життя завела їх на Ладоневый острів. Де їхнє прибуття виявилося дуже своєчасним. Адже влада на віддаленому клаптику землі захопив один з дозорців – людина, який по ідеї повинен був навпаки захищати і оберігати їх спокій. Підкоривши своїй волі все працездатне населення острова, він так само поневолив всіх «майстрів», використовуючи їх потенціал для досягнення власних жадібних цілей.

На щастя, Луффі і його команда, не звикли терпіти таку несправедливість. І ледь зійшовши на берег почали засукавши рукави відновлювати справедливість та наводити власні порядки. Ще не підозрюючи, які неймовірні зустрічі і несподівані знайомства приготувала їм доля.
Автор: adminko, додано 16-05-2017, 17:40
Відгуків 0
Переглядів: 1 877

Ван Піс: Епізод Луффі! Пригоди на Ладоневому острові! (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: