Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гранчестер (2014)

Гранчестер (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Гранчестер (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Пастор церкви, яка розташовувалася в невеликому провінційному містечку, дуже любив свою паству. Він дбав про людей, які приходили до нього в храм, і знав їх усіх поіменно. Згідно з законами церкви і традицій, яких дотримувалися в цій релігійній громаді, люди довіряли священику всі свої найпотаємніші таємниці. При бесідах з церковнослужителем, вони ділилися своїми думками, розповідали йому про наболіле, і про те, що їх турбує. Пастир в свою чергу повинен був уважно вислухати людину і допомогти слушною порадою, бо останній дуже на це розраховував.

У цьому містечку жили в більшості своїй миролюбні люди несхильні до насильства чвар і скандалів, тому звістка про смерть одного парафіянина стало справжньою сенсацією. Особливого резонансу, події події додавав той факт, що чоловік загинув при дуже загадкових обставинах. Ніхто не міг однозначно заявити, що він помер природною смертю, і це давало пишу для роздумів. Висувалися різні версії, але жодна з них не могла розглядатися як основна. Місцеві органи правопорядку не могли розкрити цей злочин по гарячих слідах, і тоді пастир вирішив почати власне розслідування цієї справи.
Автор: zombie, додано 15-02-2019, 17:15
Відгуків 0
Переглядів: 7 990

Гранчестер (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: