Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс: Жорстокий світ (2009)

Ван-Піс: Жорстокий світ (2009) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс: Жорстокий світ (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Виявляється, що містер Солом'яний капелюх, він же Луффі - ватажек відважних піратів Мугивар, був не єдиним достатньо сміливим і зухвалим авантюристом, вирішили зібрати всі скарби Золотого Роджера. І вже точно не найдосвідченішим з тих, хто після смерті великого короля піратів відправився на їх пошуки. Адже на черговому острові, який команда мандрівників відвідала, щоб поповнити запаси прісної води і продовольства, їх чекала несподівана зустріч з самим "Золотим Левом". Який був давнім ворогом Роджера, як в морі, так і на суші. А в своїй жорстокості і небезпеки міг би навіть дати йому фору. Тому саме він був першим претендентом на незліченні багатства покійного короля піратів.

І щоб швидше досягти їх він вирішив викрасти Нами - штурмана команди Мугивар. Без якої Луффі точно ніколи не знайти втрачений скарб. Але помітивши пропажу члена команди, Солом'яний капелюх тут же кинувся їй на виручку. Ще не підозрюючи, що його супротивник вирішив не просто змусити, а задумав умовити дівчину приєднатися до його команди, попередньо відмінно підготувавшись.
Автор: zombie, додано 16-05-2017, 17:51
Відгуків 0
Переглядів: 1 849

Ван-Піс: Жорстокий світ (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: