Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс: Золото (2016)

Ван-Піс: Золото (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс: Золото (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У безкрайньому океані ще досить багато диких, недосліджених і небезпечних місць, де людське життя втрачає свою цінність, і ставати не дорожче мотка гнилих водоростей, мотаемых нескінченними хвилями. І, мабуть, найбільший і найнебезпечніший з таких згубних куточків – круїзний лайнер "Гранд Тэзоро", який борознить простори безмежній водній гладі і є улюбленим місцем відпочинку перших багатіїв світу.

Адже тут, під керуванням жорстокого і жадібного капітана діється все те, що заборонено за бортом цього судна в будь-якій цивілізованій країні – азартні ігри, грабежі, ставки на тоталізаторі і навіть поневолення людей. По-суті, цей лайнер зовсім і не корабель, а незалежне плавуче механізоване держава, визнана всім світовим урядом автономної територіальною одиницею. Тому на її території діють власні закони. Закони, які Луффі і його команда випадково порушили, потрапивши на борт. За що обов'язково поплатяться, якщо не придумають як обіграти саму долю і втекти з цього проклятого храму жадібності та пороку і обману.
Автор: zombie, додано 16-05-2017, 17:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 910

Ван-Піс: Золото (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: