Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс: Фільм перший (2000)

Ван-Піс: Фільм перший (2000) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс: Фільм перший (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Легендарний король піратів Уніан всю свою життя грабував суду чесних і не дуже торговців, збираючи їх золото і багатства і не знаючи в цьому заходи. І за час своєї активної діяльності на безкрайніх просторах океану він зібрав такий стан, який не зміг би витратити сотню років розгульного життя. Тому, як і годиться кожному нормальному піратові, награбований скарб він заховав в якості скарбу, розділивши для надійності на кілька частин, і розкидавши скарби по нежилих островів.

А коли Уніан помирав, і зрозумів що незліченні багатства забрати з собою на той світ не вийде, то він передав свій секрет кільком посвяченим людям. А ті, як і будь-який порядний пірат, в свою чергу рознесли вісті про нього по всіх тавернах в окрузі, пустивши низку чуток і легенд. І змусивши багатьох піратських капітанів забути про сон і спокій, і відкинувши сумніви кинутися на пошуки скарбу. У їх числі був і юний мореплавець Луффі, який завжди мріяв про справжні пригоди і незліченні багатства. І ледь дізнавшись, що вони тільки й чекають, поки їх знайдуть і викопають, юний пірат збирає команду і вирушає в дорогу.
Автор: adminko, додано 16-05-2017, 17:53
Відгуків 0
Переглядів: 1 781

Ван-Піс: Фільм перший (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: