Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ван-Піс: Романтична фантазія (2008)

Ван-Піс: Романтична фантазія (2008) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Ван-Піс: Романтична фантазія (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Навіть самі великі плани здатне зруйнувати таке просте і непереборне свого силі почуття, як звичайний людський голод. Не вірите? А ви спробуйте попрацювати на старенькому кораблі у відкритому океані кілька тижнів поспіль з порожніми трюмами і відсутністю будь-яких морських мешканців на шляху? Страшно?

От і команда Луффі - капітана, що мріє стати новим королем піратів і знайти скарби "Ван Піс", опинившись у такій дурній ситуації, стала поступово втрачати віру в свої плани. І поглядати на далекі обриси суші за бортом з нав'язливими нікчемними думками Щоб присікти які відважному, але нещасливому капітану довелося самостійно відправитися в пошуках харчів, причепившись "зайцем", що проходить повз корабля. Який призвів Луффі на цікавий острів, жителі якого з причини регулярних набігів одного негідника звикли жити в страху перед піратами. І, як наслідок, надавати їм усіляке опір. На яке нарвався і Луффі, адже зовсім випадково аборигени взяли солом'яний капелюх за цього самого мародера.
Автор: zombie, додано 16-05-2017, 17:56
Відгуків 0
Переглядів: 1 558

Ван-Піс: Романтична фантазія (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: