Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Морган (2016)

Морган (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Морган (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Морган – результат багаторічної роботи в секретній лабораторії. Над створенням цієї дівчинки працювали провідні вчені. В неї були закладені унікальні розробки, здібності дівчинки повинні були стати воістину фантастичними. І результат перевершив всі очікування.З самого моменту своєї появи Морган захоплений трепет у всього персоналу лабораторії. Вона відразу ж почала ходити, а через 6 місяців розвинулася в повноцінну особистість. По мірі зростання дівчинки вчені відкривають у неї все нові особливості. Але нікому не виходить встановити психологічний контакт з нею.

Одного разу в лабораторії, де живе Морган відбувається страшна катастрофа, в результаті якої гине безліч людей. Для з'ясування причин у лабораторію приїжджає фахівець, яка незабаром виявляє, що причиною нещастя стала саме Морган. Розвиток дівчинки пішла дещо іншим шляхом, ніж передбачалося вченими. Вона виявила в собі незаплановані здібності і зайнялася самостійним вивченням і розвитком. При цьому Морган категорично не сприймає втручання в її життя.
Автор: zombie, додано 17-05-2017, 10:14
Відгуків 1
Переглядів: 3 434

Морган (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Роман 26 січня 2020 18:28
А ви впевнені що переклад фільму саме українською мовою? А? Бо щось не схоже! Навіть навпаки - ви обманюєте людей! Бо в описі до фільму написано що він українською перекладений. Мацка***
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: