Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ В об'їзд (2017)

В об'їзд (3 сезон) онлайн українською

The Detour
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: IdeaFilm, BaibaKo, Несмертельное оружие, Good People, Gears Media, Coldfilm
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Тривалість: 30 хв.
  • Режисер: Джефф Томсич
Дивитися всі серії серіалу В об'їзд (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Життя може круто розвернутися і змусити цінувти себе тоді, коли може бути вже зндто пізно. Звичйний день Джексон Олдер, як звжди, почвся з того, що молодий чоловік відпрвився н роботу. Однк природ підкинул йому стршне випробувння - рптово трпився зсув згняє чоловік під влсну мшину, і він втрчє свідомість. Прокинувшись, він розуміє, що перетворився н зручник свого втомобіля, з-під якого вибртися просто нерельно. Поховний живцем, Джексон відчувє шок, усвідомлюючи, що все менше кисню з кожною хвилиною, він не в змозі що-небудь зробити.

Йому злишється тільки одне - блгти про допомогу, чекти і сподівтися, що рятувльники знйдуть його. Пнік поступово згсє і н зміну їй приходить відчй. Вся прожиті дні проноситься кдрми перед очим Олдер. У знйденому смртфоні він переглядє відеоролики з кохною дівчиною, знючи, що може більше ніколи її не побчити. Хлопець починє про що шкодувти і переосмислювти своє ствлення до близьким і друзям, зрз він хотів би все змінити, ле боїться, що тк можливість йому просто не предствитися. Бідолх усвідомлює, як крихке людське життя і як не хочеться його втрчти.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 28-03-2018, 22:30
Відгуків 0
Переглядів: 1 151

В об'їзд (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий