Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джек Річер 2: Не відступай (2016)

Джек Річер 2: Не відступай (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джек Річер 2: Не відступай (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Будучи досвідченим оперативником з величезним стажем, одне важливе правило знав «Джек Річер: Ніколи не повертайся». Але не послухавши неписаного закону, одного разу він вирішив відвідати рідні краї, де колись починав кар'єру слідчого. І зробив так найбільшу помилку в своїй кар'єрі. Адже виявляється, що недоброзичливці вже давно розставили передчасну пастку на оперативника, очікуючи вдалого шансу поквитатися з ним за минуле, і прибрати з дороги в більш важливій справі.

Тому, ледве Джек прибув у рідні краї, його відразу спіймали власні колеги. Посадивши Джека за грати, вони інкримінували йому провину у діянні, вчиненому 16 років тому. При цьому зовсім неважливо, що оперативник фізично ніяк не міг бути замішаний в тому дійстві, і мав залізне алібі. Напевно, хтось дуже могутній смикаючи за ниточки напружив усі зв'язки, щоб сфабрикувати справу проти слідчого. І звичайно справа тут набагато серйозніше, ніж просто помста. І тепер геніального сищика доведеться напружити всю свою кмітливість, щоб перебуваючи в ділянці розплутати неймовірне справа, обілити своє чесне ім'я, і заодно перешкодити новому змови.
Автор: adminko, додано 17-05-2017, 10:37
Відгуків 0
Переглядів: 13 034

Джек Річер 2: Не відступай (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: