Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дедпул (2016)

Дедпул (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дедпул (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Уейд Вілсон був міцним малим. Та й не беруть в інших спецназ. Але коли у нього діагностували рак на останній стадії, чоловік сильно зажурився. Адже йому залишилося жити всього нічого. І навіть хвалений чорний гумор хлопця, який не раз виручав з вбивчих ситуацій, не зміг допомогти і скрасити нудьгу.

На щастя знайшлися люди, які вирішили допомогти. Так, Вейді запропонували стати зіркою новітньої експериментальної програми з генної модифікації людини. В разі успіху – рак відступить, а оперативник отримає певний бонус до можливостей в якості побічного ефекту. Але що трапиться таке, ніхто не очікував. Адже крім прискореної регенерації, Уейд отримав сверхнормальную силу, спритність і швидкість реакції – весь організм хлопця став викладатися більш ніж на 100%. Результати досліджень миттю засекретили, а самого спецназівця завербували в штат спецагентів, зробивши секретною зброєю проти самих злісних злочинців нації. Але модифікація не пройшла гладко і для і без того надломленої психіки піддослідного. Тому не можна сказати, що проектом Х, який сам себе кличе Дэдпул онлайн на киного – хтось може управляти. Скоріше він просто робить те, що подобається, не забуваючи при цьому перетворити все на жарт.
Автор: adminko, додано 17-05-2017, 10:40
Відгуків 0
Переглядів: 11 807

Дедпул (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: