Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Боруто: Нове покоління Наруто (2017)

Боруто: Нове покоління Наруто (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Боруто: Нове покоління Наруто (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ері Шинобі прийшов кінець. Тепер Боруто належить відправитися в серці сьомим. Всього пару років тому він вважався кращим спадкоємцем клану, перейнявши у свого батька відвагу і мистецтво володіння мечем. У своєму прагненні стати справжнім ніндзя, хлопчик, на жаль, не відрізнявся особливою ретельністю, постійно відволікаючись на більш важливі, на його думку справи. Улюблене заняття - стрибати по дахах, з загрозою впасти і зламати собі шию. З-за постійних запізнень синові Хокаге належить провести у бібліотеці. Наука рухається вперед, прогрес невблаганно наближає немислиму реальність, але Боруто зі своїм другом наказано вчитися в стародавній школі ніндзя, уподібнившись поїзда. Слідуючи за призначенням, він рухається по рейках до своєї кінцевої мети, не звертаючи уваги на раптові перешкоди.

Випадково познайомившись з Ден Ки, сином власника однієї з великих компаній в країні, він захищає його від хуліганів і дізнається, що їм разом належить надходження в Академію для навчання секретних прийомів боротьби ніндзя. Щоб жителі села могли жити у світі і трудитися на благо, їх захищають Хокаге. Не обов'язково в битвах і боях. Незважаючи на це, Боруто трохи ображений на свого батька, оскільки роками не бачить того будинку. Вранці, поспішаючи на поїзд, хлопчина зустрів вчорашнього приятеля і помітив якийсь чорний шлейф, який тягнувся за ним. Щоб це означало?

Фільми 2017 які вийшли

Автор: zombie, додано 14-10-2019, 07:20
Відгуків 1
Переглядів: 32 838

Боруто: Нове покоління Наруто (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
ELSHAN 5 грудня 2017 14:28
Почему не открівается?

хочу Боруто на украинскоим
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: