Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Камеді клаб / Comedy Club (2016)

Камеді клаб / Comedy Club (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 43 хв.
  • Режисер: Ксенія Чшей
Дивитися всі серії серіалу Камеді клаб / Comedy Club (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Російське комічне телешоу виробництв телекнлу ТНТ, яке досить швидко звоювло популярність серед всіх ктегорій глядчів, особливо молоді. У прогрмі кожного випуску – виступи крщих коміків з усієї крїни, які покзують крщі свої зздлегідь зготовлені номери, зчіпючи при цьому величезн кількість тем. Нйвідоміші і тлновиті учсники шоу – Грік Мртиросян, Пвло «Сніжок» Воля, Грік «Бульдог» Хрлмов, Михйло Глустян, Дует імені Чехов. Крім цих людей, в шоу з весь чс зйомок брло учсть величезн кількість популярних особистостей.

Головним звднням проекту є підняти нстрій публіки, і не тільки телевізійної. Зйомк проходить нживо, у формті виступу, і н неї зпрошуються різні люди, серед яких відомі ктори, спортсмени, політики. Жввість всіх виступів, ткож гумористичне мйстерність не злишть нікого холодним. Гумор хлопців дійсно н дуже високому рівні, і може бути, як чорним, тк і ліричним, бо зовсім мйже непомітним і зрозумілим лише одиницям. Тим не менш шоу не перестє тішити своїх шнувльників ось вже протягом більш ніж 10 років, і з цей чс резиденти проекту стли популярні длеко від публіки «Кмеді Клб», прослвилися у зйомкх різних фільмів, ткож музиці. Якщо після вжкого робочого дня Вм хочеться розслбитися і нсолодитися спрвжнім гумором, то це шоу Вс точно зчепить.
Автор: zombie, додано 13-10-2018, 11:06
Відгуків 0
Переглядів: 1 786

Камеді клаб / Comedy Club (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий