Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Неруда (2016)

Неруда (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Неруда (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Пабло «Неруда» міг би стати справжнім ідолом, героєм своєї країни. Його пам'ятники могли б прикрашати всі площі і колонади Чилі. Якщо б він, як і багато інших, погодився оспівувати тодішню владу і її режим. Але замість цього і всупереч наполегливому тиску з боку, він знайшов себе в комунізмі – ідеології, яка стверджувала, що всі багатства країни повинні належати народу

Захоплюючись подвигом радянських солдатів, які звільнили половину світу від фашизму, Пабло сміливо оспівував їх у своїх віршах і гаслах. Намагаючись донести свої переконання до заляканих, і доведених безглуздими діями політиканів до крайньої стадії бідності та відчаю простих чилійців. За що дуже незабаром впав у немилість – уряд країни, яке, на думку самого письменника, «плясало за дудку капіталістів» організувала цькування літератора. Змушуючи його в поспіху покинути батьківщину. Але так і не зумівши, незважаючи ні на що, змусити перестати її любити, і відкинути свої переконання і ідеали. Які Неруда з гордістю ніс у маси до останніх днів свого не дуже тривалого життя.
Автор: zombie, додано 21-05-2017, 16:46
Відгуків 0
Переглядів: 2 133

Неруда (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: