Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Цілком таємно (2016)

Цілком таємно (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Цілком таємно (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Все, що відбувається в лабораторії судової експертизи №9 має гриф як мінімум «Цілком таємно». А то і зовсім ніколи не потрапляє ні в які звіти, навіть секретні, і не залишає меж цих закритих для сторонніх стін. Адже тут під проводом юного генія Маки Цуеши кращі вчені творять історію судової експертизи – допомагають поліції у розслідуванні найбільш дивних і заплутаних справ. Допомагають, застосовуючи передові наукові підходи, секретні розробки і іноді навіть заборонені законом дослідження. А все заради того, щоб кожен злочинець, бандит і терорист отримав по заслугах

І одного разу в руки підопічних Цуеши потрапляє інноваційний пристрій – ментальний сканер. Який здатний зчитувати думки як живих, так і тих, чиє серце вже давно перестало битися. Якби такий прилад в погані руки – точно не минути лиха. Але з іншого боку, винахід одержимого генія може допомогти розкрити низку злочинів, скоєних останнім часом. За яким у поліції немає єдиної зачіпки і навіть найменшої надії знайти підозрюваного.
Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:37
Відгуків 0
Переглядів: 2 511

Цілком таємно (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: