Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ти моя Батьківщина (2016)

Ти моя Батьківщина (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Ти моя Батьківщина (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. В блкнській війні 1912 року гинули і коні, і люди, підбиті влучними пострілми. Бтьківщин-це земля, розбит ядрми грмт.Це згиблі сини. Вон священн, як сльози мтері, плче і молящейся н колінх. Це діти, яких плекєш і бережеш, немов зіницю ок. Бтьківщин, як солодкі обійми кохної жінки. Джевдет, кпітн турецької рмії, в будь-якій битві бо н бівку пм'ятє про своїй крсуні дружині Азізі і їх трьох дітей. Дві непосидючі дочки і мріє нвчитися стріляти син. Йому є що втрчти, тому він обережний у бою, дрм під кулі не лізе.

Зкінчився бій, йде огляд порнених і визнчення згиблих. Ось лежить, розкинувши широко руки, солдтів, зтиснувши в кулці нйрідніше - фотогрфію з зобрженням дружини з дитиною н рукх. Пор поверттися в Слоніки. Шкод, повернуться не всі, 300 солдт втртив 21 полк, здобувши перемогу нд ворогом. Осмнськ імперія воює н трьох фронтх, ле перемоги трпляються тільки н Блкнському. Схоже, що війн буде прогрн. В очікувнні нових нкзів, кпітн Джевдет відпускють н побивку до сім'ї. Азізі прцює медсестрою в госпітлі, молячись про те, щоб улюблений повернувся неушкодженим. Друг сім'ї зкохний в неї, ле ніяких шнсів немє у нього. Хіб що з згибеллю одного з'являться.
Автор: adminko, додано 10-06-2018, 00:20
Відгуків 0
Переглядів: 2 146

Ти моя Батьківщина (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий