Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Розбуди мене (2016)

Розбуди мене (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 95 хв. /01:35
  • Режисер: Гійом Проценко
Дивитися повний фільм Розбуди мене (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Після того як хлопець Жені зник при досить дивних обствинх її життя немов розділился н «До» і «Після». Не бжючи більше відчувти цю нбридливу біль, дівчин зкрился у влсному світі кошмрів і ілюзій, які стли переслідувти її день від дня. Немов опиняючись між сном і рельністю, прцівниця прикордонної служби столичного еропорту почл бчити дивні бчення, які перегукувлися з рельністю і були ніби її продовженням. У всіх фрбх і детлях Женя бчил мйбутнє, в основному своє і своїх колег, і могл простежити його можливі врінти розвитку.

Яке ж було здивувння дівчини, коли її бчення почли збувтися. А ті корупційні схеми, які у снх використовувли її знйомі для оргнізції нркотрфіку н території крїни, виявилися цілком рельні. І Женя грв в них не остнню роль Довідвшись про що, і мючи можливість бчити мйбутнє, дівчин починє робити спроби його змінити. Але чим більше зглиблюється в свої бчення-сни, тим більше хоче скзти «Розбуди мене». Адже як по ефекту кинутого у воду кменя, хвилі зміненої рельності нкривють з головою все її життя, роблячи її все гірше і гірше.
Автор: zombie, додано 13-07-2018, 00:29
Відгуків 0
Переглядів: 1 140

Розбуди мене (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий