Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)

Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Чи вийшло це випадково, чи раса великих воїнів Хижаків перевершила в генній інженерії самих себе – невідомо. Але на одному з передових кораблів, які вивчають навколоземний простір, виявилося істота, рівних якому раніше не бачив світ. Моторошна суміш Чужого і Хижака – генетично ідеальний і практично непереможний вбивця. Який вийшовши з-під контролю атакував корабель і всю його команду, змусивши судно здійснити аварійну посадку на Землю – в маленьке техаське провінційне містечко. Який став ідеальним інкубатором для вирощування неймовірним хижаком молодого покоління. І в той час, поки сигнал підмоги досягав далеких зірок, вимагаючи вислати на місце аварії команду зачистки, монстри посилено розмножувалися, інфікувавши половину населення в окрузі.

Але навряд чи це допоможе. Адже навіть за скромними математичними підрахунками до тих пір, поки корабель Хижаків дістанеться до Землі, ситуація ускладниться настільки, що навряд чи десяток або навіть два мисливців зможуть вивести всю нечисть, наплодившуюся за цей час. Тому Землянам доведеться самостійно відстоювати своє право на існування.
Автор: adminko, додано 24-05-2017, 11:27
Відгуків 0
Переглядів: 6 195

Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: