Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крізь горизонт (1997)

Крізь горизонт (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Крізь горизонт (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Для освоєння нових технологій і розробки перспектив підкорення космосу в далекому 2040 році був запущений перший корабель серії «Крізь Горизонт» - судно з символічною назвою «Горизонт Подій». Але вже кілька років потому він геть пропав з радарів центру управління польотом, просто загубившись в безкрайньому космосі. А сім років потому командування отримало сигнал лиха від колись зниклої посудини, що долинав з орбіти Нептуна.

Рятувальна місія, яка була відправлена на розвідку, крім стандартної команди астронавтів включала так само доктора Вільяма Вейра – одного з розробників програми Горизонт. Який вже після вильоту повідомив команді, що корабель насправді нікуди не зникав, а перебував поза простором і часом, застосовуючи нову технологію польотів на сверхсветовой швидкості. І з якихось незрозумілих причин весь його екіпаж безслідно зник, залишивши після себе лише дублируемое повідомлення – прохання допомоги. І тепер екіпажу рятувальників належить з'ясувати, куди поділася команда Горизонту, і де він пропадав довгих сім років.
Автор: adminko, додано 24-09-2017, 16:53
Відгуків 0
Переглядів: 3 842

Крізь горизонт (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: