Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вірус (1999)

Вірус (1999) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вірус (1999) безкоштовно з українським дубляжем. Екіпаж корабля, що складається з найманих моряків, які на своєму старому буксирі займалися транспортуванням судів, несподівано потрапляє в шторм і втрачає цінний барк-лісовоз, з усім вантажем. Проте обурення команди незабаром змінюється захопленням – в нейтральних водах вони знаходять величезний науково-дослідний лайнер, що колись належав росіянам. Доверху набитий найсучаснішим і дорогим устаткуванням він не відповідав на запити і сигнали ззовні, і, судячи з усього, був кинутий екіпажем. А значити за законами нейтральних вод, корабель належав того, хто перший відбуксує його в порт і заявить на нього свої права. Цим і вирішили зайнятися морські вовки. Але спочатку їм потрібно зрозуміти, куди пропала вся команда передового лайнера, і чому його апаратура відключено від електрики.

Зійшовши на палубу знайденого корабля щоб закріпити буксирувальні троси, моряки несподівано знаходять одного вижив – помічницю капітана. Вкрай налякана у цілковитій істериці вона стверджує, що на кораблі завівся інопланетний «вірус», який захопив і підпорядкував своїй волі все обладнання. Перейнявши контроль над кораблем, він почав завантажувати дані з усіх джерел з єдиною метою – навчитися вбивати людину. І якщо він потрапить на землю, людству не уникнути глобальної катастрофи.
Автор: adminko, додано 24-05-2017, 12:22
Відгуків 0
Переглядів: 2 655

Вірус (1999) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: