Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Космічна станція 76 (2014)

Космічна станція 76 (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Космічна станція 76 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Головною героїнею цієї кртини є молод жінк, якій всього тридцять років. Місті дуже сексульн і товриськ, хоч в звичйному житті воліл бути домогосподркою. Н борту космічної стнції вон опинился звдяки своєму зхопленню, сме симптії до лікря Воту. Жінк мріял перебувти поруч зі своїм кумиром, хотіл бути членом комнди, що б хоч якось нблизитися до лікря. Але існувл єдин проблем, дже Місті бул зміжня! Її чоловік теж перебувв н космічному корблі, Тед прцювв н судні техніком. Чоловік сильно переживв бччи те, що відбувється, бгто років тому дружин шлено любил тільки його і ніколи не здивлялсь н інших чоловіків.

Н стнції відбувється звичйн життя, яку в ті роки можн було нзвти розміреним. Кпітн корбля, н ім'я Глен Террі, був головною родзинкою екіпжу. Чоловік мв схильності до смогубств, що дуже лякло членів комнди. До того ж, кпітн є геєм і зізнвся, що рніше мв стосунки з Деніелом, першим помічником, який злишив корбель. Незбром Глен чекє сюрприз, дже н борт прибувє новий помічник, сме Джессік Мрлоу. Нпруг н судні згострюється, тим чсом члени екіпжу готуються до щорічного свят корбля.
Автор: adminko, додано 24-05-2017, 12:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 265

Космічна станція 76 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий