Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Інший світ 3: Повстання ліканів (2008)

Інший світ 3: Повстання ліканів (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Інший світ 3: Повстання ліканів (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Війна вампірів і перевертнів аж ніяк не завжди йшла так, як зараз. Так, багато століть тому «Інший світ: Повстання ліканів» переживав. А сталося це через те, що кровососи поневолили всіх перевертнів, які тоді ще не до кінця володіли своїм даром, і не вміли поводитися в людей. Зробивши з них своїх покірних рабів, вони отримали надійний захист і обслугу при денному світлі, і нескінченні людські подаяння вночі. Так, люди, вдячні за захист від здичавілих вовків, приносили вампірам жертви як грошові, так і криваві.

Але одного разу в одній з рабинь народився син-лікан Люциан. Він став одним з перших перевертнів, який умів приймати людський вигляд, і подібно вампірові звертати людей в своє плем'я. І хоча старійшини вампірів хотіли позбутися небажаного плоду мутацій, Віктор наполіг на тому, щоб його зберегли. Адже за допомогою нового раба він планував перетворити всіх людей в ліканів, і отримати нескінченну і віддану армію безстрашних рабів. Однак все вийшло з-під контролю. Адже Люциан закохався в дочку Віктора, яка несподівано відповіла йому взаємністю. І їх відносини поклали початок повстання рабів, і багатовікову війну безсмертних.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:52
Відгуків 0
Переглядів: 6 151

Інший світ 3: Повстання ліканів (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: