Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фантом (2012)

Фантом (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фантом (2012) безкоштовно з українським дубляжем. З усіх капітанів ВМФ Росії Демі був одним з найбільш досвідчених і умілих. І з тим же одним з найбільш проблемних. Адже замість того, щоб беззастережно виконувати накази вищого військового керівництва, бувалий моряк звик спочатку думати і аналізувати ситуацію, і тільки потім відкривати знаряддя. А в армії, як відомо, такі розумники не потрібні. Тому після численних помилок і промахів Демі потрапив під «списання» в запас.

Але наостанок рідне управління доручив капітану одне маленьке завдання – останній шанс виправдати і вийти на пенсію не втративши обличчя. Завдання, з яким впорався б навіть випускник військового училища – допомогти списаної субмарині дістатися до берегів Китаю. Де за певну суму продати ще робочу бойову одиницю нашим військовим союзникам Правда абсолютно незрозуміло навіщо при такому простому дорученні на борту підводного човна цілих два агента КДБ, один з яких давно точить зуб на Демі, і мріє остаточно втопити його кар'єру. І чому за умови простої операції передачі судна вся ця місія «Фантом» проходить під грифом суворої секретності, а у всі її деталі не присвячують навіть капітана списаного судна.
Автор: adminko, додано 24-05-2017, 22:57
Відгуків 0
Переглядів: 2 692

Фантом (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: