Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чорна книга (2006)

Чорна книга (2006) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2006
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: Бельгія, Великобритнія, Нідерлнди
  • Тривалість: 145 хв. /02:25
  • Режисер: Пол Верховен
Дивитися повний фільм Чорна книга (2006) безкоштовно з українським дубляжем. З почтком другої світової війни, і посиленням політики нцизму, Рхіль Штйн – німкеня єврейського походження, опинился н волосок від смерті. Адже люди, які прийшли до влди фшисти системтично і з грничним педнтизмом знищувли всіх семітів, незлежно від їх посди, звння, бо положення в суспільстві. І ледь уцілівши під чс бомбрдувнь, Рхіль бул змушен бігти в Нідерлнди – крїну, в якій підпільний опір приймв усіх знедолених, допомгючи боротися з режимом фшистів.

Але шлях родини Штйн до свободи виявився сповнений тргізму. Адже пором, н якому вони повинні були відплисти з Німеччини, був обстріляний німецькими солдтми. Які безжльно знищили всіх псжирів і екіпж як хворий худобу. Знищили всіх, крім Рхіль, якій лише дивом вдлося вціліти. І з цього смого моменту в її житті з'явился нов мет – знйти офіцер, комндувч розстрілми і вбив всю її сім'ю, і зробити тк, щоб його легендрн «Чорн книг» зі списком вбитих євреїв стл остннім, що він побчить у своїй короткій, нповненої мукми життя.
Автор: adminko, додано 24-05-2017, 22:56
Відгуків 0
Переглядів: 1 231

Чорна книга (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий