Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Епоха героїв (2011)

Епоха героїв (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Епоха героїв (2011) безкоштовно з українським дубляжем. У той час, коли світ затьмарила імла фашизму, настала «Епоха героїв, епоха непохитних оборонців і неймовірних сміливців. Адже більше протиставити режиму нацистів світу було нічого – технології у більшості галузей безнадійно відставали, пропаганда не доводила людей до стану зомбі, а в кількості та підготовки армії шанувальники режиму фашистів могли дати фору всім іншим державам разом узятим

Тому остання надія була на такі загони, як «30 командо». Створене за ініціативою Яна Флемінга, це елітний підрозділ з кращих бійців було зібрано з єдиною метою – дестабілізуючі дії у ворожому тилу, пошук і збір інформації, і захоплення передових технологій фашистів. Всього 30 осіб, від яких, без перебільшення залежав результат всієї другої світової війни. І кожен з яких був зобов'язаний зробити більше, ніж неможливе, і перемогти саму смерть В тому числі і капрал Рэйнс – новобранець, випадково попав в спецпідрозділ. Про який скоро почнуть складати легенди, передаючи історії про його бойові подвиги на всіх континентах світу.
Автор: adminko, додано 4-12-2018, 01:29
Відгуків 0
Переглядів: 3 421

Епоха героїв (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: