Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая (1983)

Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая (1983) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая (1983) безкоштовно з українським дубляжем. Після чергової розгромної сутички, імперія притесненная повстанцями здригнулася. Результат битви більше не такий передбачуваний як раніше. Адже під проводом принцеси Леї, захисники старого порядку натхненно тіснять ситхів з своїх законних світів. Однак незабаром руки республіканців опускаються – вони дізнаються, що Дарт Вейдер практично добудував другу зірку смерті. Якщо корабель буде закінчений, то надії на перемогу не залишиться жодної. Тому потрібно атакувати негайно. І про це потрібно повідомити в штаб опору. А для того, щоб проникнути так далеко через контрольовані ворогом території без допомоги Хана Соло просто не обійтися.

Який весь цей час перебуває в ув'язненні захопив владу злочинця Джаббы на планеті Татуїн – батьківщині Люка. Саме туди і відправляється юний джедай, перервавши своє навчання у Йоди. І разом з принцесою Леєю він повинен звільнити одного, допомогти йому доставити символ опору в систему де знаходиться штаб флоту республіки, і встигнути закінчити навчання у Йоди джедайскому ремеслу до початку битви. Адже цей бій буде вирішальним, і в ньому стане в нагоді будь-пістолет, шолом або світловий меч. Гряде фінальна сутичка «Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая».
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:40
Відгуків 0
Переглядів: 5 208

Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая (1983) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: