Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія (1977)

Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія (1977) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія (1977) безкоштовно з українським дубляжем. Незважаючи на старання джедаїв і захисників світу, опір республіки фактично придушено. Галактичного ради як такого більше не існує, а основну частину світів колишньої галактичної республіки тепер контролює нова імперія, на чолі якої стоїть новий ватажок ситхів Дарт Вейдер. Захоплюючи планети одну за іншою, він першим ділом оголосив поза законом всіх джедаїв, почавши на них справжнє полювання і винищуючи під корінь.

І лише принцеса Лея в звалилася на світ хаосі зберігає спокій і розсудливість і не опускає рук. Будучи останнім символом опору, вона відіграє важливу стратегічну роль у цій війні. І саме по ній вирішує вдарити Дарт Вейдер, позбавивши опір останньої надії. Вкравши Лею він тримає її в темниці, щоб надалі використовувати як демотиваторів для військ опору. Однак рішучої правительці вдається перед своїм ув'язненням послати звістку на волю – відправивши двох інтелектуальних дроїд на далеку планету Татуїн, де ховається відійшов від справ, Обі-ван Кенобі. Будучи чи не останнім джедаєм в світі, він виховує Люка Скайуокера – осиротілого хлопчика, в якому живе величезний потенціал сили. І разом вони представляють останню надію світу на мир і спокій, у черговий виток конфлікту «Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія».
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 10:41
Відгуків 1
Переглядів: 4 583

Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія (1977) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
ден 9 грудня 2017 17:40
щоб ваш гугл забанив, Фільм не йде українською
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: