Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Епізод 3 – Помста Ситхів (2005)

Зоряні війни: Епізод 3 – Помста Ситхів (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряні війни: Епізод 3 – Помста Ситхів (2005) безкоштовно з українським дубляжем. З кожним днем сили сепаратистів все міцніють, і конфлікт з площини холодної війни переростає в збройне протистояння. Конфедерація не пов'язана узами підтримки економіки всієї галактики, і дипломатичними правилами, веде агресивний наступ по всіх фронтах, не гребуючи кидати в атаку ні клонів, ні дроїд. Під їх механічний приціл потрапив і головний символ республіки – канцлер Палпатін. Рятуючи його від загарбників, Энакин б'ється з графом Дуку. І у переможній битві обеззброює, а потім і вбиває бунтівника. Чим сильно засмучує свого наставника Обі-Вана. Адже вбивство беззбройного наближає джедая до темної сторони сили, і є першим кроком на шляху перетворення в сітха.

Але Енакіну до цього немає ніякого діла. Адже занурений у сумніву після вступу в таємний шлюбний союз з Амідалою (джедаям заборонено мати родини), він переживає тільки про збереження своєї коханої. А коли він отримує наказ шпигувати за передбачуваним зрадником – Палпатином, який нібито і влаштував напад ситхів, його світ і зовсім перевертається з ніг на голову. Так, ідеали руйнуються один за іншим, а все у що вірив Энакин, виявляється не стоїть виїденого яйця. І це ще більше наближає його до вирішального вибору в новій главі протистоянь «Зоряні війни: Епізод 3 – Помста Ситхів».
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:42
Відгуків 0
Переглядів: 6 703

Зоряні війни: Епізод 3 – Помста Ситхів (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: