Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів (2002)

Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Республіканські справи день від дня йдуть все гірше і гірше. Наростаюче невдоволення периферії з кожним днем стає все вагомішим і ось-ось виллється у справжню громадянську війну. І галактичний рада щоб цього не сталося, вживає всі заходи, щоб залагодити конфлікт, і придушити невдоволених. До яких приєднався і граф Дуку, зі своїм невеликим військом.

Щоб розслідувати інцидент з черговим замахом на Амідалу, канцлер Палпатін приставляє до неї персональних захисників, з якими дівчина вже встигла потоваришувати – Обі-вана і підрослого джедайя Енакіна. Причому супроводжувати найяснішу особу доручено саме Скайуокеру, який вже давно таємно закоханий в принцесу, і радий такому призначенню. У той же час Обі-ван спрямовується на планету Каміно, де за чутками живе Сайфо Діас лідер і творець армії клонів для республіки. Адже за неперевіреними джерелами назріває справжній переворот, і клонів відведена в ньому не остання роль. І якимось дивним чином всі нитки цієї справи ведуть до Джанго Фету – нульового клону, прототипу всій несметной армії однакових воїнів, який продовжує втілювати план ватажка ситхів і його чергову главу «Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів».
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:42
Відгуків 0
Переглядів: 6 306

Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: