Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза (1999)

Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза (1999) онлайн українською

Дивитися повний фільм Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза (1999) безкоштовно з українським дубляжем. Квай Гон і його учень Обі-Ван Кенобі займали відповідальні посади послів між торговельною федерацією і віддаленій периферійної планетою Набу. Вони як раз виконували черговий рейс на планету для вирішення економічна питань, коли в справу втрутився темний володар ситхів Дарт Сидиус. Втілюючи свій підступний план по захопленню віддалених світів, він вирішив викрасти Падме Амідалу – королеву планети Набу, тим самим розв'язавши конфлікт і загостривши відносини центральних систем і периферії.

Але опинившись біля королеви під час замаху, Квай і Обі-ван вчасно зорієнтувались і змогли захистити монарха від нападу. Проте залишатися в світі кишить шпигунами ситхів було дуже небезпечно, тому поспіхом залишаючи планету, компанія дипломатів вирушила на своєму кораблі вглиб федерації для доповіді та пошуку підмоги. Однак на шляху їх постраждав у сутичці корабель вийшов з ладу, у зв'язку з чим потрібна була посадка на Татуїні. Де джедаї зустрічають юного Енакіна Скайуокера, який виявляється дуже сприйнятливим до сили. Надзвичайно обдарований хлопчина ніби втілює в собі пророцтво про обраного, який зможе принести мир в галактику. І Обі-Ван і Квай Гон вирішують взяти юного і допитливого хлопчика собі в учні, тим самим починаючи «Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза».
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:42
Відгуків 0
Переглядів: 7 140

Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза (1999) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: